35 results in search
$2,799,000
10
16 John Cochran Okatie SC 29909

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 3,938
Dom 0
$2,500,000
28
34 Bee Tree Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,600
Dom 0
$1,899,000
10
2 Woodside Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,333
Dom 0
$1,150,000
51
40 Catamaran Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,553
Dom 0
$1,100,000
26
30 Bee Tree Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,585
Dom 0
$947,500
61
18 Chechessee Okatie SC 29909

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,726
Dom 0
$939,000
51
25 Sugar Mill Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,925
Dom 0
$899,000
10
5 Oyster Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,303
Dom 0
$873,900
-$1,000
10
2 S Oak Forest Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,772
Dom 0
$825,000
10
155 Dawnbrook Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,450
Dom 0
$799,000
10
67 Winding Oak Okatie SC 29909

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,300
Dom 0
$765,000
10
185 Fern Leaf Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,437
Dom 0
$725,000
10
64 Osprey Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,580
Dom 0
$700,000
10
416 Freshwater Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,723
Dom 0
$695,000
10
8 River Marsh Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,276
Dom 0
$670,000
34
50 Callawassie Club Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,124
Dom 0
$629,900
47
60 Carnation Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,858
Dom 0
$624,900
51
63 Osprey Okatie SC 29909

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,720
Dom 0
$575,000
10
784 Danner Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,053
Dom 0
$575,000
10
47 Canterbury Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,094
Dom 0
$565,000
10
1197 Northlake Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,755
Dom 0
$560,000
10
801 Village Green Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,174
Dom 0
$547,400
-$1,600
10
90 Carolina Oaks Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,080
Dom 0
$499,000
50
895 Knollwood Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,000
Dom 0
$479,900
-$14,100
10
452 Blue Jay Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,526
Dom 0
$425,000
10
227 Springtime Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,355
Dom 0
$410,000
-$5,000
27
650 Gleneagle Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,505
Dom 0
$410,000
10
75 Spring Beauty Okatie SC 29909

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,388
Dom 0
$405,000
31
435 Blue Jay Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,390
Dom 0
$389,000
10
399 Heathwood Okatie SC 29909

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,505
Dom 0